YHTEYSTIEDOT

RAVINTOLAT

 

Minimani

Lampelankatu 3, 96100 Rovaniemi
posti@ravintolafeenix.fi
050 550 6133

 

Rinteenkulma

Koskikatu 25 S 3, 96200 Rovaniemi Finland
posti@ravintolafeenix.fi
040 023 1223

 

Teollisuustie

Teollisuustie 13, 96320 Rovaniemi
posti@ravintolafeenix.fi
040 063 1223

 

Catering

Teollisuustie 13, 96320 Rovaniemi Finland
posti@ravintolafeenix.fi

 

HENKILÖT

 

Kami

Yrittäjä
kami@ravintolafeenix.fi

 

Jari kurtti

Myynti -ja markkinointivastaava ja Catering
jari@herkkubasaari.fi

 

Jukka-Pekka Syväjärvi

Keittiötoiminnan vastaava ja Catering
jukkis@ravintolafeenix.fi

 

Outi Kaisanlahti

Henkilöstöpäällikkö ja Catering
outi@ravintolafeenix.fi

 

Herkkubasaari

 

Kimmo Jylhä

Herkkubasaarivastaava ja Sushi mestari
kimmo@herkkubasaari.fi

 

Johanna Saija

Lihamestari
johanna@herkkubasaari.fi

 

Janne Holopainen

Kalamestari
janne@herkkubasaari.fi

 

Jani Eskelinen

Keittiömestari
jani@herkkubasaari.fi

TILAA MEILTÄ CATERING TILAISUUTEESI!